• LietuviÅ¡kai
  • English
 

APIE MUS

UAB Siventa įkurta 2015 metais. Laboratorija yra subūrusi komandą, kurios patirtis bandymų srityje perkopusi dešimtį metų, o kvalifikacijos kėlimas yra neatsiejama veiklos dalis.  Laboratorijoje naudojami nauji ir pažangūs matavimo įrenginiai. Siventa yra vienintelė— tokio tipo laboratorija Baltijos šalyse ir antra šiaurės Europoje.

Turėdami technines galimybes ir kvalifikuotą personalą klientams teikiame ne tik standartizuotų bandymų ir matavimų paslaugas, bet esant poreikiui padedame vystyti bei tobulinti gaminius.

Nuolatinis tikslas – profesionaliai, nešališkai, kokybiškai bei laiku atlikti bandymus, tyrimus ir matavimus, nuolat gerinant paslaugų kokybę.

Mūsų paslaugomis naudojasi Lietuvos, Prancūzijos, Belgijos, Šveicarijos, Skandinavijos šalių ir kiti Europos gamintojai, nes laboratorijoje įdiegtos standartizuotos procedūros užtikrina bandymų patikimumą ir aukštą paslaugų kokybę.

Laboratorijaą atitinka standarto LST EN ISO/IEC 17025:2018 reikalavimus ir yra akredituota atlikti vėdinimo įrenginių aerodinaminius, šiluminius ir akustinius bandymus.

Laboratorija bendradarbiauja su Passive House institutu.

AKREDITACIJOS PAŽYMĖJIMAS

AKTUALI AKREDITACIJOS SRITIS (LANKSTI)

NAB zenklas Logo_PHI_neu_EN